FotimeOba.cz :: svatební smlouvy 2023 ke stažení

Takže do toho jdete
s námi?
 #tesimese

„Ještě jsem se zapomněla zeptat… Máte smlouvu?
A mohla bych ji vidět?“

Jasně, že by to šlo i bez smlouvy. Na druhou stranu, vždy je lepší mít vše na papíře, abyste už od samého začátku dobře věděli, za co přesně vlastně platíte a na co a do kdy se můžete těšit… víte jak, ať z toho pak není „velký špatný“ 😉

Jirka Wasserbauer

Fotograf, FotimeOba.cz

Smlouvy v PDF ke stažení… Svatební balíčky 2022

 

Stačí kliknout na jednu ze tří ikon níže, podle toho, který svatební balíček jste vybrali, a do počítače se Vám stáhne návrh smlouvy ve formátu PDF.

Snažili jsme se smlouvy formulovat tak, aby v nich bylo vše jasné. Kdybyste ale náhodou něčemu ne zcela rozuměli, napište nám a společně to probereme a vše vysvětlíme.

Pokud nebudou žádné dotazy, prosíme o vyplnění všech údajů, podepsání a zaslání vyplněné smlouvy zpět na náš email info@fotimeoba.cz, nebo ještě lépe do zprávy na náš firemní profil na Facebooku, kde spolu případně dořešíme další kroky mnohem snáze, než přes e-maily.

„Tády dády dády da dády da dáda… to je konec!“, ikdyž, vlastně spíše začátek…

A co bude dál?

#sejdemese

 

Ve chvíli, kdy již budete mít alespoň trochu představu o tom, jak by měl Váš vysněný svatební den vypadat, bychom se s Vámi rádi osobně sešli. Poradíme Vám, na co nezapomenout, co jak dlouho asi trvá a když budete chtít, uděláme společně alespoň rámcový harmonogram svatebního dne…